photo_one

KADRA w roku szkolnym 2019/2020

DYREKCJA
mgr Wojciech Michalski - dyrektor
mgr Joanna Karpacz-Kowalkowska - wicedyrektor
dr Tomasz Kandulski - wicedyrektor

KIEROWNICY SEKCJI
Sekcja instrumentów dętych i perkusji - mgr Lidia Abucewicz
Sekcja instrumentów klawiszowych PSM II st. - mgr Barbara Jarantowska
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych – mgr Iwona Matella
Sekcja instrumentów klawiszowych PSM I st. - mgr Anna Urbanowicz
Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary OSM II st. - dr hab. Jan Romanowski
Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary PSM II st. - mgr Maria Murawa-Fraska
Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary PSM I st. - mgr Eliza Schubert
Sekcja śpiewu solowego PSM II st. - mgr Eugeniusz Zdański

PRZEWODNICZĄCY ZESPOŁÓW PRZEDMIOTOWYCH
mgr Jarosław Buczkowski - zespół przedmiotowy jazzu i rozrywki
mgr Barbara Ciołkowska - zespół przedmiotów ogólnokształcących
mgr Antoni Urban - zespół przedmiotowy wokalistyki jazzowej i rozrywkowej.

WYCHOWAWCY KLAS w roku szkolnym 2019/2020

PSM I st C6

1   

mgr Muchowiecka Edyta

PSM I st C6

2   

mgr Szygulska Lidia

PSM I st C6

3    

mgr Jarosz-Derewecka Krystyna

PSM I st C6

4   

mgr Gębka Karolina

PSM I st C6

5   

mgr Czeluścińska Elżbieta

PSM I st C6

6   

mgr Musiał Anetta

PSM I st C4

1   

mgr Piechowiak-Bródka Joanna

PSM I st C4

2   

mgr Szymkowiak Urszula

PSM I st C4

3   

mgr Krueger Grażyna

PSM I st C4

4   

mgr Urbanowicz Anna

PSM II st

1   

mgr Chorościan Ewa

PSM II st

2   

mgr Grześkowiak Filip

PSM II st

3   

mgr Sobolewska Katarzyna

PSM II st

4   

mgr Plust Katarzyna

PSM II st

5   

mgr Matella Iwona

PSM II st

6   

mgr Wawrzyniak Dorota

PSP

1   

mgr Urban Antoni

PSP

2   

mgr Urban Antoni

PSP

3   

mgr Urban Antoni

OSM II st

1   

dr Szukalska Dorota

OSM II st

2   

mgr Pietrzak Małgorzata

OSM II st

3   

mgr Jelińska Maria

OSM II st

4   

mgr Ciołkowska Barbara

OSM II st

5   

mgr Ciołkowska Barbara

OSM II st

6   

mgr Szukalska Dorota


Copyright 2014