photo_one

MUZYCZNA KRAINA
zajęcia muzyczno-ruchowe dla najmłodszych dzieci

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach przedpołudniowych
KARTA ZAPISU DO MUZYCZNEJ KRAINY pobierz


Co roku trzeba na nowo przesłać kartę zapisu!
PRZEZ CAŁY ROK TRWAJĄ ZAPISY DO MUZYCZNEJ KRAINY


Wypełnioną ankietę zapisu należy złożyć w sekretariacie osobiście lub e-mailowo vividus@wp.pl


Działająca w ramach Stowarzyszenia Muzycznego VIVIDUS przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat na zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami plastyki. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 3 i 4-latki oraz 5 i 6-latki. W grupie nie jest więcej niż 10 dzieci! Co jest dodatkowym atutem! Kryterium wiekowe - maluchy muszą mieć skończone 3 lata

Muzyczna Kraina jest miejscem szczególnym ponieważ korzystnie wpływa na rozwój dziecka.Różnego rodzaju zabawy z udziałem muzyki wspomagają rozwój emocjonalny, fizyczny, estetyczny oraz społeczny dziecka.
Dzieci podczas zajęć poznają tajniki rytmu, tempa, dynamiki, rozwijają swój słuch i wrażliwość artystyczną. Ćwiczenia, takie jak śpiewanie piosenek, słuchanie muzyki, gra na instrumentach, ćwiczenia poczucia rytmu czy zabawy muzyczno-ruchowe poprawiają koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową. Dodatkowo zajęcia w grupie sprzyjają integracji oraz usprawniają komunikację między dziećmi.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

OPŁATY


Wpłaty należy uiszczać na miesiąc z góry według powyższego harmonogramu. Podane kwoty są stałe a nieobecność ucznia na zajęciach, bez względu na jej przyczyny nie skutkuje zwrotem opłaty.
numer konta: 02 1020 4027 0000 1902 0380 6718


KONTAKT
ul. Głogowska 90, 60-262 Poznań
tel. 61 8666-129 wew 105
vividus@wp.pl

Grupa 4 i 5-latków z Muzycznej Krainy podczas corocznego Koncertu Uczniów Szkółki Muzycznej Stowarzyszenia Muzycznego VIVIDUSCopyright 2014