MUZYCZNA KRAINA


Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa, od środy 11 marca do wtorku 24 marca włącznie, wszystkie zajęcia w ramach Stowarzyszenie zostają zawieszone.

MUZYCZNA KRAINA
zajęcia muzyczno-ruchowe dla najmłodszych dzieci

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach porannych

Harmonogram zajęć dostępny w sekretariacie po złożeniu karty.


KARTA ZAPISU DO MUZYCZNEJ KRAINY pobierz


Co roku trzeba na nowo przesłać kartę zapisu!
PRZEZ CAŁY ROK TRWAJĄ ZAPISY DO MUZYCZNEJ KRAINY


Wypełnioną ankietę zapisu należy złożyć w sekretariacie osobiście lub e-mailowo vividus@wp.pl

Grupa młodsza podczas zajęć z p. Marią TomczakDziałająca w ramach Stowarzyszenia Muzycznego VIVIDUS przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat na zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami plastyki. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 3 i 4-latki oraz 5 i 6-latki. W grupie nie jest więcej niż 10 dzieci! Co jest dodatkowym atutem! Kryterium wiekowe - maluchy muszą mieć skończone 3 lata

Muzyczna Kraina jest miejscem szczególnym ponieważ korzystnie wpływa na rozwój dziecka.Różnego rodzaju zabawy z udziałem muzyki wspomagają rozwój emocjonalny, fizyczny, estetyczny oraz społeczny dziecka.
Dzieci podczas zajęć poznają tajniki rytmu, tempa, dynamiki, rozwijają swój słuch i wrażliwość artystyczną. Ćwiczenia, takie jak śpiewanie piosenek, słuchanie muzyki, gra na instrumentach, ćwiczenia poczucia rytmu czy zabawy muzyczno-ruchowe poprawiają koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową. Dodatkowo zajęcia w grupie sprzyjają integracji oraz usprawniają komunikację między dziećmi.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

OPŁATY


Wpłaty należy uiszczać na miesiąc z góry według otrzymanego harmonogramu. Podane kwoty są stałe a nieobecność ucznia na zajęciach, bez względu na jej przyczyny nie skutkuje zwrotem opłaty.
numer konta: 02 1020 4027 0000 1902 0380 6718


KONTAKT
ul. Głogowska 90, 60-262 Poznań
tel. 61 8666-129 wew 105
vividus@wp.pl

Występ uczniów pani Krystyny Jarosz-Dereweckiej
grupa starsza
podczas koncertu w dniu 14 czerwca 2019 roku.


Grupa 4 i 5-latków z Muzycznej Krainy podczas corocznego Koncertu Uczniów Szkółki Muzycznej Stowarzyszenia Muzycznego VIVIDUS